607 576 220
info@pmtopservice.cz
Drobečková navigace

Úvod > Montáž tepelných čerpadel

Montáž tepelných čerpadel

Kotlíková dotace pokračuje i v roce 2020!!!

Provádíme dodávku a montáž tepelných čerpadel.

Jaká tepelná čerpadla montujeme a proč:

Specializujeme se na kvalitní švédská tepelná čerpadla značek NIBE a Regulus, ale jsme samozřejmě schopni odborně namontovat tepelná čerpadla všech standardních typů a značek. Tepelná čerpadla značek NIBE a Regulus splňují tyto pro zákazníka nejdůležitější body:

  • Vysoká úspora energie
  • Velmi tichý chod tepelného čerpadla
  • Špičková kvalita
  • Vynikající parametry
  • Rozumná cena

Proč vůbec používat tepelná čerpadla:

Tepelná čerpadla jsou zdrojem tepla pro vytápění a ohřev vody. Díky vysoké technické úrovni moderních tepelných čerpadel jsou zcela rovnocenným zdrojem tepla jako tradiční kotle, ale s mnohem úspornějším provozem.

tepelná čerpadla NIBE plzeň.jpg

Námi nejčastěji montovaná čerpadla:

TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VODA

Zdrojem tepla je venkovní vzduch. Provoz je možný i bez realizace vrtů či plošných kolektorů. Tepelné čerpadlo vzduch/voda dokáže pokrýt většinu nároků na vytápění. Pro potřeby špiček při velmi nízkých teplotách je však potřeba doplňkový zdroj. Tím může být váš stávající kotel, krbová vložka, solární panely. Nebo je tento doplňkový zdroj součástí zvoleného systému. S výběrem vhodného typu tepelného čerpadla Vám rád poradíme.

Ukázky vybraných realizací tepelných čerpadel:

Tepelné čerpadlo NIBE Tepelné čerpadlo NIBE Tepelné čerpadlo Regulus Tepelné čerpadlo Regulus
Tepelné čerpadlo NIBE vzduch - voda - rodinný dům Město Touškov u Plzně (9).jpg Tepelné čerpadlo NIBE vzduch - voda - rodinný dům Nebílovy u Plzně (9).jpg Tepelné čerpadlo Regulus vzduch - voda - rodinný dům Krásné Údolí u Plzně (1).jpg Tepelné čerpadlo Regulus vzduch - voda - rodinný dům Losiná u Plzně (3).jpg

Máte zájem o bližší informace o montáži tepelného čerpadla a kotlíkové dotaci? Napište nám nebo zavolejte:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů